Головна > Конференц-зал

Конференц-зал

Боулінг-клуб «Панорама» пропонує орендувати конференц-зали для проведення різних семінарів, конференцій, лекцій, бізнес-зустрічей, тренінгів. Заклад має вигідне місце розташування, так як знаходиться в центрі Дніпра, де кипить ділове життя міста. Тут зручна транспортна розв’язка по напрямку в будь-яку точку міста і завжди є вільні місця на території великої парковки боулінг-клубу.

Переваги проведення семінарів і тренінгів в Панорама

Вибравши «Панораму» для проведення тренінгів, семінарів та інших ділових зустрічей, клієнт отримує:

  • можливість зняти конференц-зал в центрі Дніпропетровська недорого за доступною ціною
  • виконання всіх технічних вимог до проведення заходів
  • індивідуальний підхід і допомогу досвідченої команди боулінг-клубу в організації події будь-якої складності і масштабу
  • якісні та смачні фуршети, кава-брейки, бізнес-ланчі, так як при боулінг-клубі є свій ресторан, їжа готується безпосередньо перед подачею, а не доставляється заздалегідь в зал для проведення конференцій.
  • організацію дозвілля учасників заходу і різні командообразующие тури (тімбілдінг), наприклад, корпоративний турнір з більярду или боулінгу
  • надання додаткових послуг за бажанням замовника за окрему доплату: оренда додаткового обладнання, тематичне оформлення залу, хостесс та ін.

Скільки поміщає конференц зал

У спортивно-розважальному комплексі «Панорама» можна зняти приміщення для тренінгів на 20-30 осіб. Це невеликий світлий зал для семінару в теплих тонах, виконаний в діловому стилі без нагромадження зайвих деталей інтер’єру, відволікаючих від роботи. Також можна використовувати в якості конференц-залу безпосередньо ресторан, якщо захід розрахований на велику кількість учасників — 50-100 чоловік. Для продуктивної роботи в приміщенні передбачена система з 4 синхронізованих дисплеїв. Додатково за бажанням замовника надаються мікрофони, фліпчарт, проектор, екран.

Ціни на оренду залу

Оренда конференц-залу в «Панорамі» — 300 гривень за годину, приміщення ресторану для проведення семінарів та інших ділових зустрічей — 400 гривень. Це доступна середня вартість в сфері конференц-сервісу по місту. Додатково оплачується використання проектора і екрана під час заходу.

Відгуки клієнтів

«Вдячний персоналу клубу за прекрасну організацію семінару. Впоралися на «відмінно». Всі наші побажання були враховані, співпрацювати з вами, «Панорама», легко і приємно. »
Лисицька Тетяна, менеджер з персоналу ТОВ «Альфа Медікал»

«Чудове заклад. Провели «на ура» тренінг для співробітників фірми. Після роботи в конференц-залі був організований боулінг-турнір з фуршетом на доріжках як елемент тімбілдінга. Дуже сподобалися незвичайні і веселі конкурси перед грою. Дякую за смачні кава-брейк та фуршет. Наступного корпоративний захід тільки до вас. »
Бородін Сергій Михайлович, директор ПП «Гулівер»

«Вже кілька разів наша компанія зверталася за допомогою в організації конференцій до співробітників боулінг-клубу« Панорама ». І завжди отримували відмінний результат. Приємна атмосфера, хороший зал, привітний персонал закладу, що знає свою справу, відмінна кухня. В останній раз провели тут весь день: час пролітає непомітно в роботі та відпочинку завдяки старанням співробітників клубу. »
Смирнов Олексій, регіональний менеджер ТОВ «СПЕЦТЕХПРОМ»