Головна > Більярд > Школа більярду

Школа більярду

Більярд – це спортивний характер, воля до перемоги, вміння програвати, самостійно аналізувати ситуацію і працювати над своїми помилками, прагнути до самовдосконалення, приймати нестандартні і оригінальні рішення. Так само — це прекрасна постава, відмінний окомір, фізичний розвиток — нахили, присідання, помахи руками, повороти і інші рухи задіють багато груп м’язів, що сприяє їх зміцненню, а також поліпшенню координації рухів. І одне з найголовніших у наш час — це відволікання і дітей, і дорослих від всякого роду гаджетів (телефонів, планшетів і т.д.)

Школа більярду «Панорама» запрошує всіх бажаючих навчитися і пізнати — цю прекрасну і естетичну гру і її філософію.

Школа більярду для дітей і дорослих від 6 до 120 років)))

Заняття проводить досвідчений тренер, неодноразовий призер міських та обласних турнірів, сертифікований суддя Федерації більярдного спорту м Дніпро. Вихованці школи більярду «Панорама» виступають на Чемпіонатах України, області та міських турнірах. Тренер школи працює з гравцями початкового і просунутого рівня.

Заняття проводяться щосуботи та неділі.

Графік занять:

Субота — з 10:00 до 13:00

Неділя — з 10:00 до 13:00

Кожне заняття триває 3 години і проходить за наступною методикою: теорія, розминка, відпрацювання спеціальних вправ, контрольна гра.

Вартість місячного абонемента:

8 занять

2 рази на тиждень

500 грн
4 заняття

1 раз в тиждень

400 грн

Вартість індивідуального Майстер класу тривалістю 1 година — 200 грн.

Більярд — це мистецтво!

Гра в більярд з’явилася досить давно. Спочатку — це було просте розвага аристократів, які вправлялися в майстерності і змагалися між собою в спритності.

Царські особи протягом століть впливали на правила гри, доповнюючи їх все новими вимогами. Вони з задоволенням влаштовували змагання, на які допускалися лише обрані. Сьогодні дуже важко судити, де ж вперше був зіграний тур, оскільки дані суперечливі.

Опис справжнього більярда

Природно, більярд — це великий стіл. Гра в більярд вимагає простору і саме від величини майданчики для гри залежить якість турніру. Всі атрибути більярду повинні бути правильної форми і мали точні розміри.

Боулінг-клуб «Панорама» із задоволенням пропонує шанувальникам більярду саме таке ігровий простір. Школа більярда в Дніпропетровську — це шарм і вишуканість, в якій навчаються не грі, а мистецтву. Майстри високого рівня повідають історію культури, багату своїми традиціями і ритуалами.

Школа російського більярду:

  • надасть цікаву інформацію про більярді;
  • навчить секретам гри, надавши захоплюючу подачу матеріалу;
  • влаштує турніри, в яких кожен бажаючий зможе попрактикуватися в своєму вмінні.

Особливу увагу боулінг-клуб «Панорама» приділяє навчання більярду дітей. Адже ця гра сприяє врівноважування. Малюки вчаться тверезо оцінювати ситуацію, приймати рішення, бути терплячими і уважними. Високо оцінюють гру в більярд і лікарі. Адже він сприяє відновленню зору, допомагає малюкові рости здоровим і міцним.

Але не варто забувати і про найголовніше. Більярд — це відмінне проведення часу, яке буде цікаво і дітям, і дорослим. Для кожної дитини — це шлях у доросле життя, для людей старшого віку — це прекрасний антидепресант, що дозволяє легко і швидко зняти стрес.

Більярд для всіх!

Сьогодні грати в більярд можуть всі бажаючі, чого не було ще століття тому. Колись в турнірах з більярду могли брати участь лише обрані. Двері боулінг-клубу «Панорама» відкриті для всіх, а майстри з нетерпінням чекають бажаючих навчатися неперевершеним тонкощам гри.

Русская школа більярду в боулінг-клубі «Панорама» — це найкращий час, проведений поза домом. Це професіоналізм викладачів і мистецтво учнів. Це гра, яка сприяє повноцінному розвитку і здорового способу життя.