Головна > Більярд > Про більярд

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО БІЛЬЯРД

Гра в більярд має безліч різновидів. Наприклад такі ігри як: карамболь (французький більярд); російський більярд (американська піраміда, московська піраміда, російська піраміда); снукер (англійська більярд); пул (американський більярд) отримали найбільшу популярність.

Більярд може бути рекомендований як одне з цілком доступних, що сприяють підтриманню у спортсмена правильної постави і гарної фізичної форми. При цьому гра не вимагає відмінного серця і легенів, які, навпаки, підтримуються у що грає в хорошому стані. Отже, більярд є перш за все вид фізичного гарту організму.

Крім того, він розвиває окомір, виробляє чіткість і координацію рухів, швидкість реакції, винахідливість. Поступово гравець привчається до терпіння і холоднокровності. У той же час більярд — прекрасний засіб відпочинку. Він знімає нервову напругу в перші ж хвилини. Гравець майже повністю відволікається від повсякденних дрібниць і віддається захоплюючому змаганню. Більярд врівноважує емоції і виробляє ряд якостей, необхідних людині в житті. Він вчить вигравати, напружуючи всю силу волі, і долати опір суперника. Більярд учить і програвати — не впадаючи в паніку або відчай і не втрачаючи віри в себе. Приходьте грати в більярд в боулінг-клуб «Панорама»